V pražské O2 aréně se konal již 11. ročník úspěšné edice Transmission. Akce pod názvem Seven Sins se konala dne 25.10.2014 a již tradičně byla v O2 aréně hlava na hlavě. Naše šatny usnadňují návštěvníkům orientaci díky barevnému odlišení. To je zajištěno nejen barevnými bannery, ale i navigačními triky, které má obsluha šatny v barvě odpovídající šatním lístkům i navigačním bannerům. Touto naší inovací se eliminují nejen fronty a návštěvníci se mohou rozmístit dle odpovídajících barev, ale i to, že návštěvník vystojí nesprávnou frontu díky špatnému rozlišení jednotlivých sekcí. Navíc jsme zavedli lepící šatní lístky, které si většina hostů nalepí na mobil, či peněženku a nemusí pak řešit ztrátu papírového šatního lístku, který nejčastěji vytrousí při placení nebo nemůže v množství kapes nalézt.

Transmission je úchvatná taneční událost, jejíž jedinečnost spočívá v dokonalé kombinaci elektronické taneční hudby, vysoce kvalitního vybavení, speciálních efektů, živých výstupů tanečnic a speciální scénografie. Dohromady tak tvoří nezapomenutelný zážitek.

Transmission se odlišuje od ostatních pravidelných tanečních akcí tím, že má na každou edici speciální téma, ke kterému se váže příběhová linka celého večera.

Návštěvníci mohou na vlastní oči vidět laserovou show a vydat se napříč novými dimenzemi.

Šatny opět praskaly ve švech. Jelikož se však jednalo již o několikátý ročník, na kterém jsme se podíleli nejen přípravou dekorací, ale hlavně právě zabezpečením šaten a úschovny, zvládli jsme celou akci hladce a odbavili jsme kolem 7 tisíc návštěvníků, kteří se rozhodli šatních služeb využít. Úschova batohů, tašek byla taktéž samozřejmostí. Naše inovace v podobě samolepících šatních lístků, které si návštěvník může nalepit na peněženku či mobil, minimalizovali ztráty nejen u návštěvníků samotných, ale i u nás v šatně v případě, že svršky popadají z věšáků.