VYBAVENÍ ŠATEN & ZAJIŠTĚNÍ  NON-STOP OBSLUHY DOBÍJENÍ MOBILNÍCH TELEFONŮ

Zajišťujeme nonstop služby, které pozvednou úroveň festivalu a spokojenost návštěvníků.

Malé a velkokapacitní šatny až pro 10 000 návštěvníků. Nabíjení až 100 mobilních zařízení najednou. Využijte naší bohaté praxe i zkušeného personálu na festivaly nebo party všeho druhu!

Zázemí šaten a dobíjecí stanici zastřešíme PARTY  STANY a umístíme kdekoliv v areálu dle přání organizátora. Nejčastěji doporučujeme přímo u vstupu do areálu festivalu nebo stanového městečka tak, aby návštěvníci mohli služby využívat nepřetržitě. Vybavení dovezeme, postavíme, zajistíme obsluhu a po akci odvezeme.

IMG_1707
Šatní lockery, dobíjení telefonů i možnost dát si pohodovou dobrou kávu
Stage s programem na jarním Majáles
iTřídenní nonstop služby našich šaten

Návštěvníkům jedno i několikadenních festivalů nabízíme „full NONSTOP servis“ co se jejich příručních zavazadel, svršků a osobních věcí týče. Kdokoliv využije náš party stan a FESTIVALOVÝ SERVIS  může využít:

  • úschovnu svršků a batohů formou klasických šatních háčků
  • locker / uzamykatelnou skříňku k úschově svých osobních věcí nebo pokud chce mít ke svým svrškům či batohu neomezený přístup po celou dobu trvání akce
  • safe / osobní trezor na osobní věci jako jsou peněženky, fotoaparáty – rozdíl oproti lockerům je ve vyšší ochraně a zabezpečení skříněk
  • nabíjení telefonů, tabletů a ostatních mobilních zařízení

Dále můžeme celé zázemí party stanu a šaten doplnit o CAFFE – STANICI, návštěvníci si tak po uzavření festivalového areálu mohou dát v našem party stanu klasickou či ledovou kávu a drobné nápoje.

.

nabíjení mobilů

Skvělou inovací je doplnění šaten o dobíjecí stanici mobilních telefonů a ostatních přenosných zařízení. Návštěvníci se tak konečně nemusí starat o problémy týkající se vybitých mobilů a nemožnosti jejich nabití během festivalu a akcí podobného rázu. Zájemce mobil jednoduše přinese, je zaregistrován a následně si pro něj může dojít nebo si v mezičase může dát kávu a zkrátit si čekání příjemnou chvilkou.

kafe 2

Kladné ohlasy na naše služby a spokojenost návštěvníků rozličných akcí je našim hnacím motorem pro to, aby se naše služby i personál nadále zlepšovaly.